Serpme Kahvaltı

Serpme Kahvaltı; Sadece evimizin dışında, yeşillikler içinde veya açık havada çeşit çeşit kahvaltılıklardan ziyade, bu ortamı sevdiklerimiz ile birlikte paylaşabilmektir.

Günümüz de çalışma hayatımızın yoğun olması ve kısıtlı zaman sorunu yüzünde sabah kahvaltıları sıklıkla aile olarak yapamamaktayız. Evimizde olduğu gibi dışarıda da mutluluğumuz devam ettirmek için aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yöresel Serpme Kahvaltımıza davetlisiniz. Biz “mutlulukların paylaşıldıkça Çoğaldığı” düşüncesindeyiz.

Beyazevler Restaurant olarak serpme kahvaltı çeşitleri ile sizi ve sevdiklerinizi yeni açılan bahçemizde, çocuklarımızı da oyun parkında ağırlamaktan mutlu olacağız.

Kandıra Yöresel
Serpme Kahvaltısı

Serpme Kahvaltı çeşitlerimiz;
Pide- Ekmek –  Patates Kızartması –  Sigara Böreği – Domates – Salatalık – Beyaz peynir – Çeçil peyniri – Kaşar peyniri – Yeşil zeytin – Siyah zeytin – Sucuklu yumurta –  Reçel -Bal – Kaymak – Tereyağ – Dartı ve Semaver Çay sınırsız.. 25TL

Serpe Kahvaltı, ızgara köfte, etli ekmek ve ızgara çeşitlerimizle İzmit-Kandıra yolu üzeri 2. km üzerinde hizmet vermekteyiz.

Translate »